Skip to content

All-Media Teams

CLASS 1 GIRLS

FIRST TEAM

Kylie Brooks (Sr), Community

Jaryn Hatcher (So), Green City

Madison Carvajal (So), Meadville

Paige Carvajal (Sr), Meadville

Korrie Holcer (Sr), Meadville

SECOND TEAM

Lacey Fisher (Sr), Brashear

Peyton Beamer (So), Community

Kinlee Fletcher (So), Meadville

Avery Carter (So), Novinger

Kelsey Frederick (Jr), Novinger

Coach of the Year: Steve Carvajal, Meadville

CLASS 1 BOYS

FIRST TEAM

J.J. White (Jr), Atlanta

Carson Erwin (Sr), Brashear

Asher Buggs-Tipton (Sr), Green City

Xander Salas (Jr), Green City

Gauge Shiflett (Sr), Meadville

SECOND TEAM

Mason Reed (Jr), Atlanta

Aiden McNeil (Sr), Bucklin/Macon County

Kaden Hatcher (Sr), Green City

Mason Dennis (So), Meadville

Donivan Schreckhise (So), Meadville

Coach of the Year: Matt Ayers, Green City

CLASS 2 GIRLS

FIRST TEAM

Braya Smith (Sr), Clopton

Charleigh Spoonster (Fr), Clopton

Claire Coy (Sr), La Plata

Marian Dabney (Jr), Milan

Melanie Moore (Fr), Paris

Raina Small (Sr), Schuyler County

Abigail Mooney (Sr), Silex

SECOND TEAM

Macie Fisher (Sr), Canton

Tinleigh Spoonster (So), Clopton

Reece Wommack (So), Louisiana

Jordan Pedersen (Jr), Louisiana

Natalee Pennington (Jr), Marceline

Sidney Aeschliman (Sr), Schuyler County

Kwyn Hamlin (Jr), Scotland County

Coach of the Year: Deaven Streed, Clopton

CLASS 2 BOYS

FIRST TEAM

Preston Brewer (Jr), Canton

Cash Eivins (Sr), Clopton

Kain Eivins (Jr), Clopton

Ahmet Niasse (Sr), Milan

Kale Windy (Sr), Schuyler County

Hunter Holt (Sr), Scotland County

Pacey Reading (So), Van-Far

Nikos Connaway (Sr), Van-Far

SECOND TEAM

Kaden Oliver (So), Canton

Collin Hayes (Sr), Knox County

Tucker Beautte (Sr), La Plata

Kendrick Hulett (So), La Plata

Colton Kendrick (Sr), Paris

Gage Brownell (So), Schuyler County

Vince Dale (Jr), Scotland County

Tyler Twillman (Sr), Silex

Coach of the Year: Pat Connaway, Van-Far

CLASS 3 GIRLS

FIRST TEAM

Kaylyn Charlton (Sr), Bowling Green

Madison Queathem (Sr), Montgomery County

Malia Rodgers (Sr), Montgomery County

Candra King (Sr), Palmyra

Clare Williams (Jr), Palmyra

Callie McWilliams (Jr), South Shelby

Belle Roush (Jr), South Shelby

SECOND TEAM

Addy Abell (So), Highland

Keera Rothweiler (Fr), Highland

Adalynne Means (So), Mark Twain

Naaron Hays (So), Monroe City

Olivia Shaw (Sr), Montgomery County

Sydney Compton (Jr), Palmyra

Charlie Roush (So), South Shelby

Coach of the Year: Luke O’Laughlin, South Shelby

CLASS 3 BOYS

FIRST TEAM

Jace Eskew (Jr), Bowling Green

Quincy Mayfield (So), Monroe City

Clayton Parker (Jr), Montgomery County

Jake Stellwagen (Sr), Montgomery County

Bear Bock (Sr), Palmyra

Ryan McKinney (So), Palmyra

SECOND TEAM

Hayden DeJong (Jr), Brookfield

Cooper Lumley (Sr.), Louisiana (B)

Wyatt Martin (Sr), Louisiana (B)

Nathan Dempsey (Sr), Missouri Military Academy (B)

Tyler Erwin (Jr), Montgomery County

Hudson Bock (Fr), Palmyra

Carson Hicks (Sr), Palmyra

Coach of the Year: Scott Kroeger, Montgomery County

CLASS 4 & 5 GIRLS

FIRST TEAM

Mariah Mayfield (Jr), Hannibal

Malia Stolte (So), Hannibal

Haley Baker (Sr), Moberly

Grace Billington (Sr), Moberly

Asa Fanning (Sr), Moberly

Claire Hudson (Jr), Mexico

SECOND TEAM

Abbie Martin (Jr), Hannibal

Paishynce Fouts (Jr), Kirksville

Ella Barnett (Sr), Macon

Reece Barnett (So), Macon

Jordyn Thurman (Sr), Mexico

Mia Faught (Fr), Moberly

Coach of the Year: Tony Vestal, Moberly

CLASS 4 & 5 BOYS

FIRST TEAM

Cole Kelly (Jr), Kirksville

Justin McKim (Sr), Kirksville

Jonathan Bray (Sr), Macon

Jaydon Eldridge (Jr), Mexico

D.J. Long (Sr), Mexico

Ty Rucker (Sr), Moberly

SECOND TEAM

Mason Hull (Sr), Hannibal

Gavin Pike (Sr), Kirksville

Kaden Benne (So), Mexico

P.J. Perkins (Jr), Mexico

Cameron Doubrava (Jr), Moberly

Coach of the Year: Darren Pappas, Mexico